Merhaba! Ahşap Deck sayfamıza hoşgeldiniz.

Ahşap deck hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi uzman ekibimize danışabilirsiniz. Projeleriniz hakkında fikir almak, ölçü ve ücretsiz keşif için hemen tıklayın.

icon-search_03

Keşif için yerinizde ziyaret edelim. Projenizi görüp fikirler sunalım.

En uygun ürünü sunalım, bütçeniz doğrultusunda fiyatlandıralım.

Karar neticesinde hızlı bir şekilde uygulamaya geçelim

Bağımızı koparmayalım, verdiğimiz hizmetin bakımını yapalım.

Projeniz için en uygun ürünü mü arıyorsunuz?

Deck çeşitlerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Projenize en uygun ürüne karar vermek için ”devamı” kısmına tıklayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Uzman bilgisi ve ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın! 

Çam

İşçilik bakımından kolay işlenebilen ağaçtır. Budaklı yapısı vardır ve deck kullanımında uygundur.Çam deck Ekonomik bir üründür.

İroko

İroko sık yapısı ve sağlamlığı açısından deck için çok uygun bir malzemedir. İroko deck damarları sık yapıdadır ve ithal ağaçtır.

Teak

Ağacın kralı diye tabir edilir. Deck için asıl malzemedir. Gemilerde, güvertelerde kullanılır ve deniz suyuna dayanıklıdır. Teak deck en dayanıklı üründür.

Kompozit

Ağaç ile plastik karışımı ve özel bir teknoloji ile yapılmış bir malzemedir. Suya güneşe dayanıklı hale getirilmiştir. Kompozit deck ekonomiktir.

İşinizi şansa bırakmayın
Profesyonel Çalışıyoruz

Neler yapıyoruz? Nasıl Yapıyoruz? Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Şehir
Proje
m2 Uygulama

Ekiple Tanışın

Bizi sosyal medyadan takip edebilir, diğer alanlarımız ve gelecekte ki projelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizi takip edin bir yerlerde karşılaşırız. 

WhatsApp chat