Haziran 27, 2018

Bitkilendirme & Periyodik Bakım

Bitkilendirme 

Bahçenizin biçim, ölçü, iklim, renk, fonksiyonellik, doku ve koşul şartları dikkate alınarak çeşitli ithal veya yerli bitkiler ile yeşil alanlara uygun şekilde dikilmesi veya saksı içine uygulanmasıdır. Profesyonellik gerektiren bitkilendirme işlemi doğru ürün ve doğru noktaya uygulanmalıdır.

Çimlendirme 

Rulo Çim Uygulama

İki farklı şekilde uygulanmaktadır;

  • Rulo çim uygulama
  • Çim tohumu uygulama

Çim tohumu uygulama renk ve ton dikkate alınarak profesyonel ekipler tarafından uygulanmalı aksi halde tamamen görüntü kirliliğidir. Ülkemizde en fazla ise rulo çim uygulama kullanılmaktadır. Çimlendirme kullanılacak alana ve kullanım amacına yönelik doğru yöntem belirlenmelidir. Çimin k

alitesi ve bakımı önemli bir koşuldur.

 

 


Periyodik Bahçe Bakımı

Periyodik Bakım

Uzmanlık gerektiren ve ciddiyetle yapılması gereken bir hizmetidir.  Mekanlarınızın canlılığını devam ettirebilmesi için verdiğimiz bir hizmettir; bitki ve çimin gübre ihtiyacının karşılanması, bitkilerin sağlık açısından tehlike arzının engellenmesi gerekli ilaçlamanın yapılması, bitkilerin budanması, çim biçimi, mevsimine göre otomatik sulama siteminin devreye alınması, toprak ve çimin gerekli havalandırması yapılması, gerektiğinde ara ekim uygulama, mevsimlik bitki dikimi, gerekli saksı değişimleri, ağaç ve çalı budamaları, çapalama ve form budalama gibi çalışmalar yapılmaktadır.

 

Bize Ulaşın

WhatsApp chat