Deck GALERİ


Deck Galeri - İroko Havuz Kenarı Uygulama

Tomruk Yapı & Mimarlık ahşap deck uygulama örnekleri. Sunduğumuz görsellerde çeşitli yerlerde uygulama yaptığımız çam, iroko, teak deck uygulamalarımız bulunmaktadır. Görsel kalitemiz günümüz şartlarına uymamış olsa da elimizde ki verileri paylaşmak istedik. Uygulama alanlarımız, projelerimiz çoğaldıkça burada daha kaliteli görseller paylaşmış olacağız. 

Deck Galeri - Çam Deck, İroko Deck Uygulama

Deck Galeri - İroko, Teak Deck Uygulama

NEDEN BİZ?

Doğru Ürün,Doğru Planlama,Doğru Uygulama

Ürün

Projeniz için en doğru ürünü seçmenize yardımcı olacağız. Uygulama yapılacak mekan ve bütçeniz doğrultusunda seçim için ücretsiz danışmanlık yapıyoruz.

Planlama

Ahşap deck planlamasını keşfimiz doğrultusunda yapıyoruz. Ürün temin, tedarik nakliye ve zamanlama hususunda bilgilendirme yapıyoruz. Hava muhalefeti gibi unsurlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapıp en uygun zamanı planlıyoruz.

Uygulama

Uygulama öncesi tüm etüt çalışmalarını yapıp zamandan tasarruf sağlıyoruz. Profesyonel ekiplerimizce belirlediğimiz zamanda işe başlayıp planladığımız gibi anahtar teslim iş teslim ediyoruz. Memnuniyetiniz bizim en güçlü referansımızdır. Şimdi ücretsiz ve anahtar teslim ahşap deck projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp chat