fbpx
3 Ocak 2020

İç Mekan ve Dış Mekan Bitkiler

İç Mekan ve Dış Mekan Bitkiler

Günümüz yapılarının oluşturduğu çelik ve beton gibi cansız yüzeyler yerine, yaşayan ve doğadan izler taşıyan bitkiler, iç ve dış mekanlarda önemli peyzaj unsurları olarak uygulanmaktadır.

Tomruk Yapı Mimarlık olarak, peyzajın vazgeçilmez unsuru ve bahçelerinizin yaşayan mekanlar olmasının en önemli öğeleri olan iç mekan ve dış mekan bitki uygulamaları hizmetleri vermekteyiz.

Bitkiler, peyzaj unsuru olmanın yanı sıra gürültüyü filtrelemeleri, akustiği kontrol etmeleri, ortamdaki tozu tutmaları ve oksijen üreterek doğaya katkı sağlamaları ile ekolojik işlevlere de sahiptirler.

Tomruk Yapı Mimarlık bitki üretimi ve depolama işlerini anlaştığı fidanlıklar aracılığı ile sürdürmektedir. Bu üretim şeklini yurdun değişik yerlerindeki anlaşmalı en iyi fidanlıklar ile de desteklemektedir. İstekleriniz doğrultusunda en uygun bitkiyi tedarik edebilme, profesyonelce uygulayabilme yetisine sahiptir. İş ölçeği olarak büyük yada küçük farketmeksizin hizmetlerini yapmaktadır.

Bahçelerinizin ve iç mekanlarınızın yaşayan ortamlar olmasının en önemli etkeni olarak bitkisel öğelerin temini, dikimi ve bakımı ile hizmetinizdeyiz.

Tıkla Sohbet Et
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?