fbpx

Ahşap Kamelya Kadıköy

 15.500,00

Kullanılacak kereste ithal sarı çam ağacıdır. Kerestede nokta budaklar bulunabilir. 1cm-4cm çapını geçmeyecek şekilde ahşap kamelya için keresteleri özenle seçilmektedir. Halk arasında “çardak” adı da verilen kamelyalar oldukça kullanışlı şekilde titizlikle imal edilmektedir. Kamelya modelleri genellikle kare, altıgen, sekizgen şeklinde yapılmaktadır. Kamelya yapımı ortalama 3 gün sürmektedir. Kamelya fiyatları işçilik, ölçü ve ahşap cinsine göre değişmektedir. Bahçe kamelya, bahçe çardak üretimlerimiz Türkiye’nin her yerine kargo edilebilmekte ve gerekirse montajı tarafımızca yapılmaktadır. İstanbul Kadıköy kamelya, montaj ve nakliye dahil fiyatlarımız için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Kurulum Alanı 3.00 x 3.00 m
Ahşap Cinsi İthal Sarıçam
Ahşap Boyası Vakum Emprenye
Çift Çatılı – Oturma Birimli – Kare Formlu
Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Ahşap Kamelya Kadıköy

Kullanılacak kereste ithal sarı çam ağacıdır. 1cm – 4cm çapını geçmeyecek şekilde ahşap kamelya için keresteleri özenle seçilmektedir. Halk arasında “çardak” adı da verilen kamelyalar oldukça kullanışlı şekilde titizlikle imal edilmektedir. İstanbul Pendik’de fabrikamızda imal ettiğimiz Kadıköy Ahşap Kamelyaları isteğe bağlı olarak özel projelendirme yapabilmekteyiz. Kamelyalar genellikle kare, altıgen, sekizgen ve dikdörtgen şeklinde yapılmaktadır. Ürün tasarımları tamamen firmamıza aittir. Kadıköy Ahşap Kamelya fiyatları işçilik, ölçü ve ahşap cinsine göre değişmektedir. Bahçe kamelya, bahçe çardak üretimlerimiz Türkiye’ nin her yerine kargo edilebilmektedir. Kurulum ve nakliye gibi detaylı bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçin.

Genelde ahşap kamelyalar etrafı bir çit olacak şekilde tasarlanır. Bu çit sayesinde içerisinde bulunan oturak ve masalar da daha korunaklı hale getirilmektedir. Sitelere, güneşin yoğun olduğu bölgelere, havuz kenarlarına, deniz kenarına, sahillere, piknik alanlarına, ormanlık bölgelere ve daha farklı birçok bölgeye konumlandırılabilen ahşap kamelyalar, insanların özellikle güneşten korunmasına yardımcı olmak için yapılır.

Renk Çeşitleri  genelde kestane, teak, beyaz, koyu yeşil gibi renkler en çok tercih edilir. Renk seçimi yapılırken kurulacağı ortamın tasarımı da önemlidir.

Şık tasarımlı ahşap kamelyalar da beyaz rengi ortamın dekore edilmesi amaçlı da sıklıkla tercih edilmektedir. Beyaz renginin çabuk kirlenmesi ihtimalini göz önüne getirenler içinse oldukça pratik çözümler bulunmaktadır. Senede bir defa bakımı yapılan ve boyası yenilenen beyaz ahşap kamelyalar, ilk günkü şıklığını koruyacak ve yıl içerisinde almış olduğu darbelerin etkisini de yitirecektir.

Çeşitli geometrik şekillerde tercih edilen kamelyalar firmamızda bulunmaktadır. Altıgen kamelyalar bunların arasında en fazla tercih edilen ürünlerdir. Ancak bunun yanı sıra sekizgen, kare biçiminde veya minare çatılı ahşap kamelya modelleri de bulunmaktadır. Genel olarak bakıldığında tercih edilen ortamın özelliklerine uygun modeller tercih edilmektedir. 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ahşap Kamelya Kadıköy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Sohbet Et
1
Merhaba Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.