fbpx
2 Ocak 2020

Peyzaj Proje

Peyzaj Proje Tasarımları

Peyzaj proje ve tasarım hizmetimiz, alanında uzman ve iş deneyimi açısından konum sahibi olan personelimizin müşteri taleplerini dinlemesi ve çalışmanın uygulanacağı alanın keşfi ile başlamaktadır. Çalışmanın yapılacağı alanın toprak yapısı, zemini, iklimsel özellikleri, konumu, müşteri talepleri, kullanım amacı ve altyapısı gibi verilerin detaylı incelenmesinden sonra proje tasarımına başlanmaktadır.

Keşif sayesinde elde ettiğimiz bilgiler ve müşterilerimizden aldığımız talepler doğrultusunda, çevre şartlarını da göz önünde bulundurarak 2D AutoCAD ön proje çalışmalarını 3DMAX görselleri ile destekleyerek proje sunumunu gerçekleştirmekteyiz.

Peyzaj Proje tasarımı yapısal peyzaj ve tasarımsal peyzaj olarak iki grupta incelenmektedir. Yapısal peyzaj ögeleri ( Yürüme Yolları, Döşeme ve Kaplama Malzemeleri, Süs Havuzları ve Göletler, Çatı Bahçeleri, Perde, Taş Duvarlar) çalışma alanına yerleştirildikten sonra çevre şartlarına uygun olan bitkilerin yerleştirmeleri yapılmaktadır.

Peyzaj tasarımlarımızın klasik veya alışılagelmiş göze hitap etmeyen tasarımlar olmamasına önem gösterdiğimiz için mekanların öz yapısına göre özgün projeler tasarlamaktayız. Tomruk Yapı Mimarlık olarak peyzaj sektöründeki peyzaj proje gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip etmekteyiz. Bu yenilikleri özgünleştirerek projelerimizde titizlikle uygulamaktayız. Projelerimizi hazırlarken çevre ile uyum içerisinde, estetik açıdan göze hoş gelen, kullanım amacına uygun, müşteri isteklerine tam anlamıyla cevap verebilen kaliteli projeler hazırlamayı amaçlamaktayız.

TOMRUK YAPI MİMARLIK alanlarında uzman olan teknik kadrosu ve tasarım ekibi ile şehir ölçeğinden konut ölçeğine kadar farklı büyüklüklerdeki projelerde peyzaj tasarımı, peyzaj uygulama hizmetleri ve uygulama sonra bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Tıkla Sohbet Et
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?