fbpx
3 Ocak 2020

Peyzaj Uygulamaları

Peyzaj Uygulamaları

Peyzaj uygulamaları, kapalı yapıların dışında kalan alanlarda, çevreye uygun olarak ve müşteri istekleri göz önünde bulundurularak yapılan çevre düzenlemeleridir. Peyzaj çalışmalarında, göze hoş görünen ve kullanım amacına uygun yaşam alanları oluşturmak amaçlanmaktadır.

Konusunda deneyimli personellerimiz, önceden hazırlanmış peyzaj proje tasarımlarına uygun olarak, peyzaj mimarlarımız yönetiminde peyzaj uygulama işlemlerini titizlikle yapmaktadırlar.

Peyzaj uygulamaları çevre özelliklerine ve bölgedeki mimari yapılara uygun olarak müşteri istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Her uygulama, bulunduğu bölgedeki mimari yapıyla ve çevreyle ilişki içerisinde olmalıdır. Seçilen bitkilerin ve diğer materyallerin, bölgedeki toprak, su ve hava koşullarına uygun olarak seçilmesine özen gösterilmeli ve bu koşullara en uygun malzemeler seçilmelidir.

Tomruk Yapı Peyzaj Uygulama
Peyzaj Uygulamaları

Tomruk Yapı Mimarlık üstlendiği tüm projelerde sahip olduğu kalite yönetim sistemini uygulamayı ilke edinmiştir. Peyzaj uygulamasının çevreye uygun olarak oluşturulması kadar bakımının ve onarımının yapılması da önemlidir. Bitkisel ve yapısal peyzajın korunması ve sağlıklı gelişiminin sağlanması ancak sürekli ve bilinçli bir bakım programı ile mümkün olmaktadır. Tomruk Yapı Mimarlık peyzaj uygulama hizmetlerinin yanı sıra peyzaj bakım ve onarım hizmetleri de vermektedir.

Uyguladığımız tüm projelerde, tasarım aşamasından uygulama aşamasına ve sonrasındaki bakım-onarım aşamalarına kadar tüm aşamalar peyzaj mimarlarımız ve ziraat mühendislerimiz tarafından denetlenmektedir.

Tıkla Sohbet Et
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?