Haziran 27, 2018

Teknik Bahçeler

Bahçe Aydınlatma 

Oturma alanlarından tutun, yürüme yolları, bitki alanlarına kadar özenle düşündüğünüz bahçenizin aydınlatması da çok önemlidir.Bahçe aydınlatma gün ışığı ile gecenin farklı bir tat vermesi, başka bir huzur depolaması için aydınlatma projeleri gözden geçirilmesi gereken bir detaydır.

 

Çim aydınlatma, armatürler, aplikler, set üstü aydınlatmalar, aydınlatma direkleri, sualtı spotları, gömme spotlar uygulamalarımızdan bazılarıdır. Projelendirme yaparken aydınlatma planlaması mutlaka yapılmalıdır. Hem güvenlik hemde estetiklik açısından önem taşımaktadır.

 

Genellikle oturma alanları, su öğeleri, duvar ve yürüme yollarında bahçe aydınlatma uygulamalarına projelerimiz de yer vermekteyiz. Bahçenizin kullanımı açısından ve rahatlığı bakımından önemlidir.


Otomatik Sulama Sistemi

Şüphesiz bahçenizi tasarlarken dinlenmeyi, keyfini çıkarmayı düşünüyorsunuz. Bahçenizin gerekli olan sulama işlemi önemli ve emek isteyen bir iştir. Keyfinize bakarken otomatik sulama sistemi bahçenizin sulamasını yapar, sadece gerekli suyu kullanıp tasarruf sağlar ve daha verimli bir sulama gerçekleştirir. Bahçe sulamak zevkli bir iş olmasına rağmen sağlıklı sulama için otomatik sulama gereklidir.

 

 

 İletişime Geç    

WhatsApp chat