fbpx
12 Ağustos 2020

Hakkımızda

Tomruk Yapı Mimarlık

Ata mesleği olan marangozluğu geçmişten aldığımız deneyim, sevgi, saygı ve meslek terbiyesi ile büyütüyoruz.Bize öğretilenin daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Geçmişi yetmişli yıllara dayanan tecrübelerin bugünlere aktarılmasını ve daha profesyonel yapılmasını hedefliyoruz.

İstanbul ve çevre illerde KUR-SA GRUP olarak faaliyet gösteren firmamız 2018 yılı itibariyle TOMRUK YAPI & MİMARLIK adını almıştır.

Kent & bahçe mobilyaları ile ticari serüvenine hızla devam eden firmamız Ahşap ev , Ahşap Deck ve Peyzaj alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.Yine 2018 yılı ile kendi fidanlığını oluşturmuş bahçe ve peyzaj alanları için bitki ürünleri satışına devam etmektedir.

Kaliteli işçilik prensibinden asla vazgeçmeyecek ve ticari altyapısını bu prensibe dayandırarak çalışmalarını sürdürecektir.

Ülkeye katma değer projeler üretmek için bütün gücümüzle çalışmaktayız. Daha verimli projeler için altyapı oluşturmasını sabırla dizayn etmeye gayret ediyoruz.

Alanında ilk olmak için çalışan firmamız ihracat için devlet destekli projeler de yer alacak, ar-ge çalışmalarıyla daha spesifik çalışmaya başlayacaktır.

Tıkla Sohbet Et
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?